Tilbage til forsiden
Sitemap
Udskriftsvenlig side
 

Kontakt


Danseal A/S
Kirstinehøj 38C
DK-2770 Kastrup


Tlf: (+45) 32 52 71 00
Fax: (+45) 32 52 61 12
CVR. nr. 17982346


E-mail: post@danseal.dk

Konsulenter indenfor mekaniske akseltætninger, pakningsmateriale, pumper, laserudstyr, koblinger & tekniske produkter:

Salg - Nordsjælland

Lars Hansen

Tlf. +45 40 31 03 85

E-mail: lars@danseal.dk

Salg - Jylland og Fyn

Peter Mortensen

Tlf. +45 20 97 39 30

E-mail: peter@danseal.dk

Lars Hansen
Carsten Nissen
Ulrich Thychosen

Salg - Jylland og Fyn

Ulrich Thychosen

Tlf. +45 21 24 22 70

E-mail: ulrich@danseal.dk

Salg - Sydsjælland

Carsten Nissen

Tlf. +45 40 79 63 59

E-mail: carsten@danseal.dk

Salg - Sjælland

Thomas Egelund Jensen

Tlf. +45 30 51 15 14

E-mail: thomas@danseal.dk
Administration:
Jan Bernth Hansen

Kontor

Jan Bernth Hansen

Tlf. +45 32 52 71 00

E-mail: post@danseal.dk 
 


 Annette Nielsen

Tlf. +45 32 52 71 00

E-mail: post@danseal.dk 
 

 
Susan Houston

Tlf. +45 32 52 71 00

E-mail: post@danseal.dk

Lager

Hans Aage Kristensen

Tlf. +45 32 52 71 00 

E-mail: lager@danseal.dk 

Hans Aage Kristensen
Værksted

John Back Tegen

Tlf. +45 32 52 71 00

E-mail: lager@danseal.dk


Denne hjemmeside anvender cookies. Disse bruges til trafikmåling og besøgsstatistik. Hvis du klikker videre på hjemmesiden, accepterer du samtidig vores brug af cookies. Hvis du vil vide mere om cookies, og hvordan du evt. sletter dem, kan du klikke her.
CMS med søgemaskineoptimering og ehandel